Weather Display Manual: Difference between revisions
From WeatherWiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| align="center" colspan=2 | [[Image:Mainwindow.gif]] | | align="center" colspan=2 | [[Image:Mainwindow.gif]] | ||
|- | |||
|} | |||
| | |||
|- | |||
| align="center" colspan=2 | [[Image:banner.jpg]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 22:08, 25 February 2006
|
||||||
| |- | align="center" colspan=2 | |- |}